1. Bölüm için Tıkla!

Harvard Üniversitesinde öğretim görevlisi olan Reinhold Messner ve öğrenci sevgilisi Japon Hikaru Utada doğa tutkunu gençler olarak, hem normal hayatlarına, hem de cinsel hayatlarına heyecan katmak isterler. Bu ikisini bir arada yapabilecekleri bir aksiyon arayan Reinhold, sonunda Yellowstone Ulusal Parkında kamp yapmaya ve ATV aracıyla bir gezinti yapmaya karar verir. Ayrıca gezinti sırasında Hikaru’yu bol bol sikmeyi planlar ve bu düşüncesini Hikaru’ya açar.
Hikaru da bu tür maceralara dünden razı olduğu için hiç düşünmeden gencin teklifine balıklama atlar. Yakınlarda vize ve final de olmadığı için haftasonunu bu şekilde değerlendirmek isterler.
Dağcılık ve kampçılık takım taklavatlarını toplayan gençler, daha sonra Reinhold’un daha yeni aldığı 600 cc’lik Polaris marka mavi ATV’sini de römorka yerleştirirler. Römorku da eski ama güçlü 65 model Ford Mustang‘ına bağlayarak Montana’dan Yellowstone’a doğru yola çıkarlar. 250 Km’lik bu yolu kazasız belasız kat eden gençler, sonunda Ulusal Park’a ulaşan gençler kişi başı 15 $’lık giriş ücretini  ödedikten sonra içeriye adım atarlar.
Kamp alanında çadırlarını kurduktan sonra römorktan ATV aracını indiren gençler, hemen alete binip yakındaki ıssız bir patika yola saparlar. Reinhold ATV’yi sürmeye devam ederken sikini çıkarıp Hikaru’nun ağzına verir. Daha sonra ATV hareket halindeyken hem etraftaki manzarayı seyredip, hem de Japon kızını pozisyondan posizyona sokarak sikmeye devam eder.
Sonunda bir dağ yamacına gelen ikili burada heyecanın doruğuna ulaşmak ister ve ATV’yi durdurup dağcılık ekipmanını hazırlarlar. Emniyet kemerlerini taktıktan sonra iplerle dağdan aşağı sarkan gençler, yarı yolda kendilerini karabinaların yardımıyla sabitleyip sevişmeye başlarlar. Azgın doyumsuz Japon kızı yaklaşık 500 metre yüksekte sevgilisine unutulmaz bir sakso şöleni sunar. Genç adam da kızın bu jestine karşılık onu hayatı boyunca unutamayacağı şekilde haşince sikerek ödüllendirir.
Gençler sağ salim dağ eteğine indikten sonra geldikleri gibi ATV’lerine binerek döner ve çadırlarında dinlenmeye çekilirler.
izlenmesi gereken bir macera porno.