Bu anne kız sikiş – ensest sex hikayesinde, kızının her konuda eğitime çok önem veren, sorumluluk sahibi milf anne Clara, evlerine servise gelen yakışıklı tüpçü çoçuğu gözüne kestirir. Oğlanı çeşitli cilvelerle kandırıp, tüp dağıtımını unutturur ve genci arka odaya götürür.
Kızı Meredith’i seks konusunda da en iyi şekilde eğitmek isteyen koca memeli anne, genç güzeli de  odaya çağırır. Kısa bir tanışma faslından sonra üçü de soyunurlar. Evin genç kızı tüpçünün büyük yarağına hayranlıkla bakakalır. Clara da, tüpçü gencin boyutlarından oldukça memnundur. Milf annenin yönlendirmesiyle sikiş başlar.
Önce Meredith’i domaltıp tüpçünün pompalama işlemlerine başlamasını sağlar. Ara ara büyük yarağı tükürükleyerek sürtünmeyi azaltan cefakar milf,  böylece kızının daha çok zevk alması için elinden gelen her tür fedakarlığı yapar. Kızı da bu arada boş durmaz ve annesini öperek ve yalayarak hem destek verir, hem de ne kadar  hayırlı bir evlat olduğunu gösterir. Daha sonra Meredith’in yarağa doyduğuna emin olunca kısa bir oral seks molası verirler. Sakso çekmeyi o kadar iştahlı yaparlar ki, bu iş adeta aile içi bir yarışa dönüşür.
Daha sonra Clara  hala dimdik beklemekte olan büyük sikin üzerine oturup, hoplamaya zıplamaya ve bu sefer kendisini tatmin etmeye başlar.
Bu aile içi grup seks pornosunun sonunda delikanlı anneyi de memnun eder. Böylece hem anneyi, hem de kızını sikip, yarağa doyurarak, görevini başarmanın huzuru ile kamyonetinde kalan tüpleri dağıtmak için yola çıkar.